Ankara’da en başarılı dershane olarak uzun yıllardır hizmet veren kurumumuz, özel butik sınıflarda sınava hazırladığı tüm öğrencilerine hedefini tutturabilme garantisi vermektedir. Uzman eğitim kadrosu ve en iyi rehberlik hizmetleri ile eğitim almaya başlayacak olan öğrenciler ile yeni dönem sınav programına hazırız!

Kursumuza kontenjanlar dolmadan kayıt yaptırabilir ve siz de yeni nesil eğitim sistemine dahil olabilirsiniz.

Ankara Dershaneyi neden tercih etmelisiniz?

Sınav grupları için bizi tercih etmeniz başarılı olabilmeniz için atılmış ilk ve en önemli adım olacaktır.

  1. En profesyonel şekillerde hazırlanmış ve yeni nesil soru sistemleri ile uyumlu soru bankaları ve kaynaklara sahip olabilmek için,
  2. Başarmış öğrenci profili oluşturabilmek için en iyi rehberlik ekibine sahip olduğumuz için,
  3. Özel butik sınıflarda en kaliteli eğitimleri verdiğimiz için,
  4. En iyi eğitim kadrosunu bir arada tutabildiğimiz için,
  5. Özgüveni yüksek, sorgulaya ve iletişim becerisi yüksek bireyleri topluma kazandırabilmek için en hizmetleri sunabildiğimiz için,
  6. Sınav gruplarında aldığımız üstün başarılara sizleri de dahil edebilmek için bizi rahatlıkla tercih edebilirisiniz.

Ankara’da en başarılı dershane olarak sizlere eğitim hizmetleri sunabilmekten gurur duymaktayız.

En İyi Rehberlik Hizmeti

Sınav psikolojisi bazı öğrenciler için olumsuz sonuçlar yaratabilmektedir. Bu nedenle en iyi psikolojik destek öğrenciler için başarıya ulaşmada son derece önemli bir durumdur. Öğrencilerin günlük takibi, genel psikolojileri, rutin eğitim programları ve öğretmen öğrenci ilişkilerini en verimli şekilde takip edebilmek en önemli görevlerimiz arasında yer almaktadır.

Başarmış, başarabilmiş öğrenci ve en nihayetinde özgüveni yüksek, mutlu bireyler yetiştirebilmek için tüm emeklerini ortaya koyan rehberlik servisimiz sürekli öğrencilerine destek sağlamak için çalışmaktadır.

Ankara Dershaneleri

Sınav grupları, ara sınıflar, mezun gruplar için uzun yıllardır eğitimler sunan dershanemiz sınırsız ders ve her an alabileceğiniz rehberlik hizmetleri sayesinde başarmış ve başarmaya devan eden öğrenciler yetiştirmektedir. Yoğun tempolu kamplar, özel ders destekleri, içeriği en zengin kaynaklar ve profesyonel eğitim kadrosunu bir arada sunabilen butik sınıflarda eğitimler vermekteyiz.

Hedefi için kolları sıvayan ve hedefine ulaşmak için emek veren bütün öğrencileri kursumuza davet ediyoruz. Bütçenizi aşmayacak uygun ücretler ile Ankara’da en başarılı dershane olarak hizmet vermekteyiz.